شاخ اینستاگرام بدنیا نیامده  که البته هنوزبه دنیا نیامده این پست به توضیح مختصری میپزدازد  و همچنین اشاره ی کوچکی به اینفلوئنسر و بچه های تاثیرگذار کرده است.

تاثیرگذاری شبکه های اجتماعی در جهان روز به روز در حال افزایش است و افراد تاثیرگذار در این شبکه ها رکورد های عجیب و حیرت انگیز بر جای می گذارند.

افراد مشهور در اینستاگرام که به اینفلوئنسر ها یا تاثیرگذاران شهرت دارند با ارسال هر پست خود در شبکه های اجتماعی توجه افراد زیادی را به خود جلب می کنند و شرکت های تجاری و تبلیغاتی نیز تلاش می کنند با جلب نظر این افراد و پرداخت مبالغی به آن ها برای تبلیغ غیرمستقیم فعالیت هایشان بر شهرت و اعتبار خود بیفزایند.

شاخ هنوز به دنیا نیامده

همین مساله باعث شده نوزاد پدر و مادری که جزء اینفلوئنسر های اینستگرام هستند و قرار است چند هفته آینده به دنیا بیاید، قبل از متولد شدن ۱۱۳ هزار تعقیب کننده یا فالوئر داشته باشد.

شرایط خاص این نوزاد نشان دهنده به وجود آمدن نسلی جدید از اینفلوئنسر های اینستاگرامی است که kidfluencer ها یا بچه های تاثیرگذار نام گرفته اند و قبل از تولدشان هم در دنیای مجازی فعال هستند.

این جنین هنوز متولد نشده هالستون بلیک فیشر نام دارد که در خانواده های اینفلوئنسر چشم به جهان خواهد گشود. قبل از وی خواهران دوقلوی او در اینستاگرام که الان شش سال دارند، دومیلیون طرفدار و تعقیب کننده داشته اند. کیلر فیشر پدر این دوقلو ها می گوید ارسال پست های دارای حامی مالی در اینستاگرام هر بار برای وی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار درآمد به ارمغان می آورد.

پست مربوط به اعلام تولد نوزاد جدید این خانواده هم ۴۰ هزار بار لایک خورده است. نکته جالب اینکه شرکت هایی همچون وال مارت، استپلز، ماتل و … از هم اکنون برای ارسال پست هایی در حساب کاربری نوزاد یادشده و پرداخت پول به ازای آن اعلام آمادگی کرده اند.

در این میان تاثیرات عاطفی و فرهنگی و تربیتی این سبک زندگی بر کودکان کم سن وسال و نیز کمرنگ شدن حریم شخصی و امنیت روانی آنان به علت در پیش گرفتن این نوع زندگی سوالات و نگرانی هایی است که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.

منبع فرانگر